Par kompāniju
Menu ...
Tips:
Pirkt/īrēt:
Vieta:
Street:
Reģions:
Cena:
 

Par kompāniju

Darbības sfēra

Kompānija MAP Estate piedāvā pilnu nekustamo īpašumu pakalpojumu klāstu: dzīvokļu un māju pirkšana un pārdošana, kā arī nekustamā īpašuma darijumi primārajā un sekundārajā tirgū. Piedavājam darījumu arganizēšanu ar komerciālo nekustamo īpašumu un palidzam izvēlēties nekustamo īpašumu investīcijām. Veicam jebkura veida nekustamā īpašuma darījumus ārvalstīs.

MAP Estate kompānija attīsta investīciju virzienu, kā arī sastāda īpašumtiesības un palīdz atrisināt citus juridiskos jautājumus, kas saistīti ar nekustamo īpašumu.

Pieredze

Pateicoties lielai pieredzei šajā jomā, kompānija MAP Estate piedavā lielāko pakalpojumu klāstu. Uzņēmuma speciālistiem ir 10 gadu pieredze nekustamo īpašumu tirgū. Tas viss ļauj uzņēmumam pārliecinoši ieņemt vadošo pozīciju tirgū.

Mūsu darbības principi

Galvenais princips MAP Estate kompānijai – individuālā un profesionālā pieeja katram klientam. Lojalitāte palīdz atrisināt daudz problēmas, kas varētu rasties mūsu klientiem un mēs vienmēr esam klientu pusē. Ar šādu pieeju, mūsu klienti iesaka mūs vēl un vēl.

MAP Estate kompānija piedāvā šādus pakalpojumus:

  • jauno ēku realizācija,
  • darījumi sekundārajā tirgū,
  • īpašuma tiesību reģistrācija,
    juridiskie un konsultācijas pakalpojumi,
  • komerciālo nekustamo īpašumu realizācija,

Uzziniet vairāk par nekustamo īpašumu pakalpojumiem mūsu kompānija! Piezvaniet 29811111, 29822222 vai rakstiet mums uz e-pastu.